Elif - Elif Fragmanlar 07.11.2017 15:59

Elif 597.Bölüm Fragmanı

Elif’te bu akşam Elif, Kerem’e gerçekleri anlatmak ister fakat Vildan ona engel olur. Tarık’ın Elif’i neden bu kadar dert ettiğini anlayamayan Vildan onun sırrını öğrenmek için bir plan yapar.

Elif, Kerem’e kazaya sebep olan kişinin Tarık olduğunu söylemek ister. Fakat Vildan hastaneye gelerek buna engel olur. Vildan’ın Elif’i zorla eve götürmek istemesini anlayamayan Kerem onunla tartışır. Elif ise Vildan ve Kerem arasında yaşanan gerginlikten korkar ve bayılır. Öte yandan çocuk sahibi olmak için her yolu denemeye hazır olan Hümeyra yeni bir doktor randevusu ayarlar. Hümeyra umutlanmak istese de Tarık bu umutları acımasız sözleriyle soldurur. Elif’i hastaneden alıp konağa getirmesi için Vildan’ı görevlendiren Tarık tedirgindir. Elif’in Kerem’in yanında olması ve ona bir şeyler anlatabilme ihtimali onu çıldırtır. Tarık’ın baskılarından bunalan Vildan her şeyi göze alarak Elif’in kim olduğunu öğrenmeyi aklına koyar ve bir plan yapar. Vildan Elif’in kim olduğunu öğrenecek midir?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR