Elif - Elif Fragmanlar 03.11.2017 21:56

Elif 595.Bölüm Fragmanı

Ekranların sevilen dizisi Elif’te bu bölüm Reyhan hayati tehlikeyi atlatır. Evde herkesin Reyhan ile ilgilenmesinden rahatsız olan Hümeyra ise sinir krizi geçirerek ortalığı birbirine katar.

Apar topar ameliyata alınan Reyhan, ameliyattan sonra yoğun bakıma alınır. Uyandığında yanında Kerem’i görünce çok şaşırır. Kerem Reyhan’a olan duygularını farkeder ve ona daha çok bağlanır. Elif ise Reyhan’ın başından hiç ayrılmaz. Bunu duyan Tarık tehditlerinin boşa gittiğini düşünür ve yeni bir plan kurmaya başlar. Öte yandan Hümeyra evde kendini değersiz hissetmeye başlar ve ortalığı ayağa kaldırır. Annesiyle tartışan Hümeyra, sinir krizi geçirir. Bundan sonra ipleri eline alacağının sinyalini veren Hümeyra ilk iş olarak Parla’yı arayarak kardeşi Kerem ve Reyhan arasındaki samimiyeti konuşmaya karar verir.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR