Diziler - Elif 02.11.2017 17:06

Elif 594.Bölüm

Elif’te bu bölüm Elif’in Reyhan’la samimi olmasını istemeyen Tarık, göz dağı vermek için Reyhan’ın kaza yapmasını sağlar. Kazanın arkasında Tarık’ın olduğunu öğrenen Elif ise ne yapacağını bilemez.

Elif’le birlikte okul alışverişi için dışarı çıkan Reyhan kaza yapar. Elif ise olayın şokunu yaşarken etraftakilerin yardımıyla Reyhan’ın hastaneye götürür. Acilen ameliyata alınan Reyhan’ın durumu çok ciddidir. Reyhan’ın başına gelenleri öğrenen Kerem soluğu hastanede alır. Kerem’in konağa haber vermesiyle Macide ve Yıldız da yola çıkar. Tüm olanların sorumlusu olan Tarık ise Elif’i tek bulduğu bir anda onu tehdit eder ve bu kazanın sorumlusunun kendisi olduğunu söyler. Tarık’ın karşısında ne yapacağını bilemeyen Elif iyice köşeye sıkışır.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR