Elif - Elif Fragmanlar 25.10.2017 15:57

Elif 588.Bölüm Fragmanı

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Elif’te bu bölüm Elif, Reyhan’ın suçsuz olduğunu ve kolyeyi kendisinin çaldığını söyler. Tarık ise Elif ve Reyhan’ın suçu üstlenecek kadar yakın olmasından rahatsız olur.

Elif, Reyhan’a atılan iftirayı kendi üzerine alır ve kolyeyi çaldığını söyler. Bunun üzerine Tarık Elif’le Reyhan’ın bu kadar yakınlaşmasına daha çok öfkelenir ve Vildan’a Elif’i kovdurmasını emreder. Öte yandan Kerem ise Reyhan’ın suçsuz olduğunun ispatlandığını duyunca rahatlar ve Reyhan’ı eve getirmek için uğraşır. Bin bir çaba sonucu Reyhan’ı bulan Kerem’i kötü bir sürpriz beklemektedir. Vildan ise Tarık’ın tehditleri karşısında ne yapacağını bilmez haldedir. Elif’i konaktan kovdurmak isteyen Vildan’ın bir sonraki hamlesi ne olacak?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR