Diziler - Elif 23.10.2017 21:24

Elif 586.Bölüm

Yediden yetmişe her kesimden izleyiciye hitap eden Elif’te bu bölüm Vildan Reyhan’ı evden kovdurmak için yeni bir plan hazırlar. Fakat bu tuzak, sadece Reyhan’a değil Elif’e de zarar verir.

Tarık, Reyhan’ın Elif’i korumasından rahatsız olur ve onu evden bir şekilde göndermesi için Vildan’ı uyarır. Vildan, Reyhan’ı kovdurmak için yeni bir tuzak hazırlar. Vildan’ın Reyhan için kurduğu oyun Hümeyra’nın Elif’e karşı da dolmasına neden olur. Kerem ise Tarık’ın holdingde çevirdiği kirli işlerden şüphelenmeye başlar. Öte yandan Hümeyra odasında hazırlanırken bir kolyesini bulamaz ve çalındığını söyleyerek tüm konağı ayağa kaldırır. Kolyesini evde çalışanlardan birinin çaldığını düşünen Hümeyra çalışanların odasının aranmasını ister. Kolye kimin odasından çıkacak?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR