Elif - Elif Fragmanlar 12.10.2017 19:02

Elif 579.Bölüm Fragmanı

Kanal 7’nin uzun soluklu dizisi Elif’te bu bölüm Reyhan, Kerem’in Parla ile konuşmalarını duyar ve kendisi ile dalga geçtiklerini sanır. Yanlış anladığının farkında olmayan Reyhan, Kerem’e kırılır.

Reyhan, Kerem ile Parla’nın bir olup arkasından dedikodusunu yaptığını düşünür ve çok üzülür. Ancak durum hiç de Reyhan’ın düşündüğü gibi değildir. Hastalanan Vildan’a yemek hazırlayıp onunla ilgilenen Elif, Reyhan’ın üzgün halini görür ve onu teselli etmeye çalışır. Leman’ın Şafak’ı evlendirme planı ters teper ve oğlu ile arası bozulur. Tarık ise şirkette kimsenin görmesini istemediği gizemli bir işin içine girer. Ayrıca Tarık Hümeyra’nın gönlünü almayı da başarır. Hümeyra’nın keyfi yerine gelir. Parla, Kerem’le arasındaki buzları eritmek isterken yaptığı plan ayağına dolanır.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR