Elif - Elif Fragmanlar 05.10.2017 21:29

Elif 575.Bölüm Fragmanı

Elif’te bu bölüm Tarık, Macide ve Elif’i yanyana görünce ne yapacağını şaşırır. Öte yandan karısını sevmeyen Tarık’ın karşısına onu daha büyük yanlışlara sürükleyecek bir kadın çıkar.

İş gezisinden dönen Tarık, Elif’i Macide’yle yan yana görünce şok olur. İlk anda Elif’in her şeyi açıkladığını düşünse de daha sonra durumun farklı olduğunu anlar. Hümeyra Tarık’la tatile çıkmak ister ama beklediği gibi bir yanıt alamaz. Tarık’ın Elif’le bağlantısını çözmeye çalışan Vildan Elif’i Tarık’ın kızı zanneder. Bunu Tarık’a söylediğinde ise Tarık onu öldürmekle tehdit eder. Öte yandan Tarık, Hümeyra ile olan evliliğinden sıkılır fakat miras sebebiyle ayrılamaz. Kendisini çıkmazda hisseden Tarık, yeni tanıştığı kadına karşı kayıtsız kalabilecek mi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR