Diziler - Bruce Lee 14.02.2020 20:08

I am Bruce Lee Belgeseli 15 ve 16 Şubatta Ülke TV 'de

Dövüş sanatlarının usta ismi Bruce Lee’nin hayatının konu edildiği belgesel film ‘I am Bruce Lee’ 15-16 Şubat tarihleri arasında iki bölüm halinde Ülke TV ekranlarına gelecek.

Dövüş sanatları sinemasının babası olarak adlandırılan Bruce Lee’nin hayatı, dövüş sinemasına katkılarının anlatıldığı I am Bruce Lee Ülke TV’de… Bruce Lee’nin hayatına ışık tutan belgesel filmde; bugünün en iyi dövüşçüleri, sporcuları, aktörleri ve yönetmenleri Bruce Lee hakkındaki hislerini paylaşacaklar.

Bruce Lee’den sonra değişen hayatları, kariyerleri ve inanç sistemleri hakkında konuşan dövüş sinemasının aktörleri, kendilerine ilham olan dövüş sinemasının babasını anlatacaklar. Geçtiğimiz günlerde bir helikopter kazasında hayatını kaybeden basketbol tarihinin en iyi oyuncularından biri olan Kobe Bryant, Boksör Manny Pacquiao, Oyuncu Mickey Rourke gibi ünlü isimlerin konuştuğu belgesel, Bruce Lee’nin bilinmeyenlerine ışık tutacak. İki bölüm olarak ekrana gelecek I am Bruce Lee’de, konuşmacılar Bruce Lee ile olan anılarını izleyicilerle paylaşacak.

Kişisel yorumlar, nadir bulunan arşiv görüntüleri ve klasik fotoğraflarla bezeli I am Bruce Lee  15-16 Şubat tarihleri arasında 20.00’de Ülke TV ekranlarında…


Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR