Aktüalite - Arafta Sorular 11.02.2019 18:54

Arafta Sorular - Özlem Zengin | 10 Şubat 2019

Arafta Sorular programının bu haftaki konuğu Özlem Zengin oldu. Özlem Zengin kimdir? Gündeme dair düşünce ve yorumları neler? Tüm soruların cevabı Esra Elonü'nün sunduğu Arafta Sorular programında.

Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını anlattığı Arafta Sorular’ın bu haftaki konuğu AK Parti Grup Başkan Vekili Avukat Özlem Zengin oldu.

Hayata, insana, gündem ve siyasete dair her şeyin konuşulduğu Arafta Sorular’da Esra Elönü bu hafta çok yönlü kariyeri ile öne çıkan Avukat Özlem Zengin’i ağırladı.  Özlem Zengin, kadın olarak siyaset ve hukuk dünyasında var olmanın zor yanları ve avantajlı taraflarından söz etti. Siyaset ve hukuk kariyerinin yanına televizyonu da ekleyen Zengin, her Pazar Ülke TV’de İnce Fikir programıyla kadın gözüyle siyasete bakışını ekrana taşımasından söz etti.

Programda ayrıca Özlem Zengin, yaklaşan yerel seçim öncesi AK Parti’nin seçim çalışmalarından ve kendi arafından söz etti.

Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını anlattığı ‘Arafta Sorular’ her Pazar 23.00’te canlı yayınla Ülke TV’de…

#ÜlkeTV #AraftaSorular #ÖzlemZengin


Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR