Hint Dizileri - İki Yabancı 24.07.2019 19:49

İki Yabancı 4. Bölüm İzle 25 Temmuz 2019

Hint dizisi İki Yabancı 25 Temmuz Perşembe günü yayınlanan son bölüm 4. bölümüyle izle7.com'da. Hindistanlı ünlü yazar Govardhanram Madhavram Tripathi’nin ‘Saraswatichandra’ isimli romanından uyarlanan İki Yabancı’nın bu bölümünde ilk kez uçurtma bayramına katılan Saras’a Kumud uçurtma yapmayı öğretir. Ancak uçurtması yanlış yöne giden Kumud, Saras’ı suçlar. Kumud’un ısrarına dayanamayan Saras uçurtmayı almak için o göle girer. Ancak bu nehir ona unutmak istediği annesinin ölümünü tekrar hatırlatır.

Uçurtma yarışında Kumud’a eşlik eden Saras yıllar önce yaşadığı acıyı tekrar hatırlar. Kumud’un uçurtması, Saras’ın annesinin intihar ettiği nehre düşer. Kumud uçurtmasını alması için ısrar edince Saras’ta nehre girer. Ancak annesinin intihar ettiği günü tekrar yaşamak zorunda kalır. Yaptığı hatanın farkına varan Kumud vicdana azabı çeker. Bunu telafi etmek için özür dilese de Saras affetmez. Bunu öğrenen Guman’ın içi rahatlar.

Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye:
Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali
Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan
Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra

Yorumlar Toplam 2 Yorum Var
  • sibelce 01.08.2019 19:21:06

    herşey iyide şu yüzünü saklama olayını çok abartmışlar o kadar abartmaya gerek yokmuş gerçekten

  • firuze 26.07.2019 17:41:39

    en sevdiyim dizilerden biri guzel dizi kumudu cok seviyorum

  • Tüm Yorumları Göster

İki Yabancı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR