Sevda Masalı 14. Bölüm 7 Şubat 2019

Sevilen Kore dizisi Sevda Masalı 7 Şubat Perşembe günü yayınlanan 14. bölümüyle izle7.com'da. Sevda Masalı’nda bugün ana kraliçe, Veliaht Prens’in Dan’ı evleneceği kız olarak seçmesinden hoşlanmaz. Buna engel olmak için Wang Lin’in ağabeyini tutuklatır. Dan, kendisi yüzünden ailesinin dağılmasına çok üzülür ve prensten yardım ister. 

Eun San’ı, Veliaht Prensin dairesinde gören Dan, ağabeyini affetmesi için ona yalvarır. Wang Lin de dâhil tüm ailesinin eli kolu bağlanır ve yağmur altında sorgu için bekletilir. Ana kraliçe ise Wang Lin’in ailesinin suçlarının iyice kesinleşmesi için Eun San’ın tanıklık yapmasını ister. Kraliçenin asıl amacı, baş nazırın oğullarının taht için oluşturduğu tehditti ortadan kaldırmaktır. Veliaht Prens, annesinin yaptığının farkındadır ve Eun San’ın kraliçe ile işbirliği yapmasına engel olmaya çalışır. Prens, en yakın arkadaşını kurtarmak için elinden geleni yapar. Ancak ana kraliçe, Veliaht Prensin de Eun San’a âşık olduğunu söyler. Veliaht Prens, annesine inanmaz ve Wang Lin ile arasına Eun San’ın girmesine izin vermez. Veliaht Prens, Eun San’ın yanında kalması için konuşur. Onu sabırla kendisini eş olarak görene kadar bekleyeceğini söyler. Eun San gerçekten kime aşık olduğunu kendisine itiraf edebilecek mi?

Aşk üçgeninde geçen gerçek bir arkadaşlık ve fedakarlığın anlatıldığı ‘Sevda Masalı’ hafta içi her gün 15:00’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Adı: The King in Love – Sevda Masalı
Tür: Dram, Tarih, Romantik
Yönetmen: Kim Sang-Hyub
Senarist: Kim Yi-Ryung (roman), Song Ji-Na
Oyuncular: Si-Wan, Im Yoona, Hong Jong-Hyun, Park Hwaan He, Oh Min Seok
Yayıncı: MBC
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2016 - 2017
Ülke: Güney Kore

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Sevda Masalı (The King in Love)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR