Sevda Masalı 13. Bölüm 6 Şubat 2019

Ekranların ilgiyle izlenen Kore dizisi Sevda Masalı 6 Şubat Çarşamba günü yayınlanan 13. bölümüyle izle7.com'da. Sevda Masalı’nda bugün Eun San, uzun zamandan sonra babası ile bir araya gelir. Kızına annesinin intikamını almaktan vazgeçmesinin sebebini sorar. Eun San’ın verdiği kaçamak cevaplar babasını şaşırtır.  

Eun San, annesinin öldürüldüğü günden beri intikam almak için araştırma yapar. Ejderha dövmeli adama ilk kez bu kadar yaklaşan Eun San, bu isteğinden vazgeçtiğini söyler. Eun San’ın saldırı gününden bu yana annesinin öcünü almak için dövüş talimi yaptığını bilen babası çok şaşırır. Veliaht Prens ve Wang Lin de Eun San’a yardım etmek ister. Ama Eun San izin vermez. Öte yandan ana kraliçenin bulduğu adam saraya gelir ve Eun San’ın annesinin öldürüldüğü saldırıyı Wang Lin’in ağabeyinin planladığını söyler. Eun San bu gerçeği öğrendikten sonra Wang Lin’e nasıl davranacak?

Aşk üçgeninde geçen gerçek bir arkadaşlık ve fedakarlığın anlatıldığı ‘Sevda Masalı’ hafta içi her gün 15:00’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Adı: The King in Love – Sevda Masalı
Tür: Dram, Tarih, Romantik
Yönetmen: Kim Sang-Hyub
Senarist: Kim Yi-Ryung (roman), Song Ji-Na
Oyuncular: Si-Wan, Im Yoona, Hong Jong-Hyun, Park Hwaan He, Oh Min Seok
Yayıncı: MBC
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2016 - 2017
Ülke: Güney Kore

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Sevda Masalı (The King in Love)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR