Sevda Masalı 11. Bölüm 4 Şubat 2019

Sevilen Kore dizisi Sevda Masalı 4 Şubat Pazartesi günü yayınlanan 11. bölümüyle izle7.com'da. Sevda Masalı’nda bugün Eun San ile Veliaht Prens yüzleşir. Prens, Eun San’ın kendisi ile evlenmeyi kabul etmemesinin nedenini anlamaya çalışır.

Veliaht Prens, Eun San ile eskiden olduğu gibi sıcak bir ilişki kurmak ister. Eun San’dan evlilik teklifini neden kabul etmediğini öğrenmek ister. Eun San da Dan’ın gönderilmemesi ve Wang Lin’in saraydan gitmesini önlemek için evlenmeyi kabul etmediğini söyler. Artık Veliaht Prensin gerçek kimliğini öğrenen Eun San, ona eskiden olduğu gibi arkadaşça yaklaşamaz. Bu duruma bozulan Prens, Eun San’dan rahat olmasını ister. Dan ise ağabeyi Wang Lin’in de Eun San’a aşık olmasına rağmen sessiz kalmasına üzülür. Dan, bu konuda ona yardım etmeye çalışır. Öte yandan sağlığı kötü olan Ana kraliçe ise oğlunun imparator olması için uğraşır. Veliaht Prensin sarayda güçlü bir yer edinmesi için doğru bir evlilik yapmasının gerektiğini düşünen kraliçe, Eun San’ın, prensle olmasını ister. Eun San ile Veliaht Prens’in ilişkileri nasıl sürecek?

Aşk üçgeninde geçen gerçek bir arkadaşlık ve fedakarlığın anlatıldığı ‘Sevda Masalı’ hafta içi her gün 15:00’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Adı: The King in Love – Sevda Masalı
Tür: Dram, Tarih, Romantik
Yönetmen: Kim Sang-Hyub
Senarist: Kim Yi-Ryung (roman), Song Ji-Na
Oyuncular: Si-Wan, Im Yoona, Hong Jong-Hyun, Park Hwaan He, Oh Min Seok
Yayıncı: MBC
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2016 - 2017
Ülke: Güney Kore

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Sevda Masalı (The King in Love)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR