Sevda Masalı 9. Bölüm 31 Ocak 2019

Kanal 7'nin sevilen Kore dizisi Sevda Masalı 31 Ocak Perşembe günü yayınlanan 9. bölümüyle izle7.com'da.  Sevda Masalı’nda bugün Veliaht Prens Wang Won, Eun San’ın maliye bakanının gerçek kızı olduğunu annesi sayesinde öğrenir. Bu sırrın oraya çıkmasından sonra neler olacak?

Ana kraliçe Eun San’ın gerçek kimliğini öğrenir. Onu insanları kandırmakla suçlar. Kraliçenin asıl amacı, Veliaht Prens’in Eun San’a duyduğu aşkı engellemektir. Öte yandan Veliaht Prensin arası en yakın arkadaşı Wang Lin ile bozulur. Prens, ana kraliçe ile Wang Lin’in yaptığı anlaşmayı öğrenir. Veliaht Prens, Wang Lin’in saraydan gitmek isteğine karşı çıkar. Dan’ı korumak için kendi hayatını feda eden Wang Lin de saraydan ayrılacağı için üzgündür. Eun San’ı kendisine yakın bulan Dan, ona veliaht prense olan aşkından söz eder. Eun San da Wang Lin’in saraydan gitmemesi ve veliaht prens ile arkadaşlıklarının bozulmaması için uğraşır. Veliaht Prense, başından beri prens olduğunu bildiğini söyler. Eun San’ın doğallığına aşık olan Veliaht Prens, onun kendisini kandırdığını düşünür. Veliaht Prens yaşadığı hayal kırıklığı ile sürpriz bir evlilik kararı alır.

Aşk üçgeninde geçen gerçek bir arkadaşlık ve fedakarlığın anlatıldığı ‘Sevda Masalı’ hafta içi her gün 15:00’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Adı: The King in Love – Sevda Masalı
Tür: Dram, Tarih, Romantik
Yönetmen: Kim Sang-Hyub
Senarist: Kim Yi-Ryung (roman), Song Ji-Na
Oyuncular: Si-Wan, Im Yoona, Hong Jong-Hyun, Park Hwaan He, Oh Min Seok
Yayıncı: MBC
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2016 - 2017
Ülke: Güney Kore

Yorumlar Toplam 3 Yorum Var
  • bts seven 01.02.2019 15:50:23

    bence gozel bir dizi

  • BÜŞRANUR 31.01.2019 21:05:20

    Çok güzel bir dizi

  • Aysel 31.01.2019 18:55:47

    Bu dizi hayatımda gordugum en iyi dizilerden biri

  • Tüm Yorumları Göster

Sevda Masalı (The King in Love)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR