Sevda Masalı 5. Bölüm 25 Ocak 2019

Sevilen Kore dizisi Sevda Masalı 25 Ocak Cuma günü yayınlanan 5. bölümüyle izle7.com'da. Sevda Masalı’nda bugün İmparator, ormanda yaşanan saldırı hakkında soruşturma yaptırır ve o sırada bir kızın da hançerle ormanda olduğu bilgisine ulaşırlar. Eun San, Veliaht Prens ve Wang Lin’in hayatı tehlikeye girer.

İmparatora yapılan saldırının etkisi hala devam eder. İmparator, bu saldırının peşini bırakmaz ve ayrıntılı bir araştırma yaptırır. Ormanda üçüncü kişinin bir kız olduğu ortaya çıkar. Eun San’ı bulan askerler onu tutuklar. İmparatorun canına kast eden kişinin Eun San olduğu düşünülür. Ana kraliçe, oğlunu bu olaydan korumak için yanına çağırır. Ancak Veliaht Prens Wang Won, Eun San’ın tutuklandığını öğrenmesinden sonra saraya gitmek ister. Ana Kraliçe, tüm suçun Eun San’ın üstüne kalması için Veliaht Prensi oyalamaya çalışır. Eun San ile Veliaht Prens Wang Won ise işbirliği yapmakla suçlanır. Veliaht Prens, Eun San’ın sorguda işkence yaşamasına izin vermez ve ona âşık olduğunu söyler. Ancak Prensin bu itirafı bile Eun San’ı kurtarmaya yetmez. Wang Lin’in yaptığı açıklama ise tüm gerçekleri değiştirir. İmparator ise Veliaht Prens’ten zor bir seçim yapmasını ister.

Aşk üçgeninde geçen gerçek bir arkadaşlık ve fedakarlığın anlatıldığı ‘Sevda Masalı’ hafta içi her gün 15:00’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Adı: The King in Love – Sevda Masalı
Tür: Dram, Tarih, Romantik
Yönetmen: Kim Sang-Hyub
Senarist: Kim Yi-Ryung (roman), Song Ji-Na
Oyuncular: Si-Wan, Im Yoona, Hong Jong-Hyun, Park Hwaan He, Oh Min Seok
Yayıncı: MBC
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2016 - 2017
Ülke: Güney Kore

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Sevda Masalı (The King in Love)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR