Ömre Bedel 18. Bölüm İzle 16 Ocak 2019

Kanal 7'nin ilgiyle izlenen Kore dizisi Ömre Bedel 16 Ocak Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 17. bölümüyle izle7.com'da. Ömre Bedel’de bugün Prens Yeok ayağı iyileşince saraya gider ve yarım kalan isyan planını gerçekleştirir. Ancak ilk olarak halkın ve ailesinin geleceği için böyle bir isyanı yaptığına Chae-Kyung’u ikna etmeye çalışır.

İnfaz memuru ile daha önceden anlaşan ana kraliçe, Prens Yeok’un ayağında kalıcı bir hasar oluşmamasını sağlar. İyileşir iyileşmez saraya gelip yarım bıraktığı isyan planını gerçekleştirmek isteyen Prens Yeok, Chae-Kyung’dan destek ister. Chae-Kyung ise öncelikle ailesinin güvenliğini sağlamasını ister. Prens Yeok, bakanların ve imparatora karşı olan halkın desteğini de alır. Chae-Kyung, Prens Yeok’a yardım etmeye karar verir ve İmparatoru sarayda oyalar. Chae-Kyung’un, Prense yardım etmek için kendisine yakın davrandığını anlayan İmparator sinirden deliye döner. Ama onu öldürmeye gönlü elvermez. Prens Yeok, tahtı ağabeyinin elinden alabilecek mi?

Devrik Kraliçe Chae-Kyung’un masum aşkı ve iki prensin kral olma yolundaki rekabetini işleyen ‘Ömre Bedel’ dizisi hafta içi her gün 15:00’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Queen For Seven Days
Oyunucular: Park Ming Young, Yeon-Woo Jin, Lee Dong-Gun, Changsung, Do Ji-Won
Tür: Dram, Tarih, Romantik
Yönetmen: Lee Jung-Sub
Senarist: Choi Jin-Young
Yayıncı: KBS2
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2017

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR