Bir Tutam Aşk 6. Bölüm

Kanal 7'nin ilgiyle izlenen Kore dizisi Bir Tutam Aşk 3 Aralık'ta yayınlanan son bölümü 6. bölümü izle7.com'da. Bir Tutam Aşk’da bugün Hong Ra On, Çin elçisi yüzünden saraydan sürgün edilir. Veliaht Prens Young, Ra On’u kurtarmak istese de sürgüne engel olamaz ve tahta geçişini tehlikeye atar.

Veliaht Prens en güvendiği arkadaşı Kim Byung-yeon’un arkasından iş çevirdiğinin farkında değildir. Kim, geceleri yüzüne maske takarak tehlikeli işlere bulaşır. Veliaht Prens Young ise Hong Ra On’un, Yoo Sung ile arkadaşlığını kıskanır. Bakanın kızı Jo Ha, Veliaht prens ile karşılaşır ve onun yakışıklılığından çok etkilenir. Öte yandan Çin’den gelen elçi, Hong Ra On’u taciz etmeye kalkar ve son anda Prens, Ra On’un imdadına yetişir. Ra On, elçi yüzünden hem saraydan sürgün edilir hem de işkenceye maruz kalır. Prens bu konuda babasından yardım istese de Kral, veliaht prensi odasına kapatır. Elçinin yaptıklarının cezasını Veliaht Prens ve Hong Ra On çeker. Young, Hong Ra On’un Çin’e götürülmesine izin verecek mi?
Birbirinin gerçek kimliklerinden habersiz iki masum kalbin buluştuğu Bir Tutam Aşk hikayesi  hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Dizinin Adı: Love in the Moonlight- Bir Tutam Aşk
Konu: Romantik, Dram, Tarih
Bölüm Sayısı: 18
Oyuncular: Park Bo-gum, Kim Yoo-jung, Jin Young, Chae Soo-bin – Jo Ha-yeon, Kwak Dong-yeon, Kim Seung-Soo
Yönetmen: Kim Sung Yoon
Senaryo: Kim Min-Jung, Yoon Yi-Soo
Yapımcı: KBS2

Yorumlar Toplam 1 Yorum Var

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR