Bir Tutam Aşk 4. Bölüm

Kanal 7 Kore dizisi Bir Tutam Aşk 29 Kasım'da yayınlanan son bölümü 4. bölümü izle7.com'da. Bir Tutam Aşk’da bugün Hong Ra On, sarayda arkadaşlık ettiği kişinin gerçekte veliaht prens olduğunu öğrenir. Veliaht Prens Lee Young, Ra On’u kendi yardımcısı olarak seçer. 

Hong Ra On, saray muhafızı sandığı ve rahatça alay ettiği kişinin aslında Veliaht Prens Lee Young, olduğunu anlar ve yaptığı hatalar yüzünden ceza almaktan korkar. Lee Young ise Ra On’a beklediğinden daha iyi davranır ve onu sarayda asistanı yapar. Bir taraftan saraya gelecek elçi herkesi heyecanlandırır. Veliaht prens, elçinin çok sert bir devlet görevlisi olduğunu duyum almıştır. Ortamı yumuşatmak isteyen Lee Young, sarayda bir festival düzenlemek ister. Bu müzik ve dans festivalinde Ra On, aktif bir şekilde görev alır ve prensin yanından ayrılmaz. Ancak veliaht prensin düşmanları festivalin kötü gitmesi için tuzak kurar. Veliaht prens elçiyi hayal ettiği gibi ağırlayabilecek mi?

Tüm hayatını erkek olarak geçiren genç bir kadın ve tesadüfen tanıştığı kişinin gerçekte bir kadın olduğundan habersiz bir prensin aşka dönüşen ilişkisinin konu edildiği Bir Tutam Aşk hafta içi her gün 14:45’te tekrarları ise 00:30’da Kanal 7’de…


Künye:
Dizinin Adı: Love in the Moonlight- Bir Tutam Aşk
Konu: Romantik-Tarihi
Bölüm Sayısı: 18
Oyuncular: Park Bo-gum, Kim Yoo-jung, Jin Young, Chae Soo-bin - Jo Ha-yeon, Kwak Dong-yeon, Kim Seung-Soo
Yönetmen: Kim Sung Yoon
Senaryo: Kim Min-Jung, Yoon Yi-Soo 
Yapımcı: KBS2

Yorumlar Toplam 2 Yorum Var
  • mine 11.04.2020 03:05:08

    mükemmel bir dizi lütfen daha çok kore dizilerinin devamı gelsin

  • hatice 09.12.2018 02:41:08

    Gerçekten harika bir dizi.hic daha once kore dizisi izlemmemistim.resmen izleyince mutlu oluyorum.

  • Tüm Yorumları Göster

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR