Bir Tutam Aşk 3. Bölüm

Kanal 7 Kore dizisi Bir Tutam Aşk 28 Kasım'da yayınlanan son bölümü 3. bölümü izle7.com'da. Birbirinin gerçek kimliklerinden habersiz iki masum kalbin buluştuğu Bir Tutam Aşk’da bugün prensese gelen isimsiz mektupların sorumlusunun Hong Ra On olduğu ortaya çıkar. Presesin üzüntüsünü görünce yaptığının yanlış olduğunun farkına varan Ra On, yaptığı hatanın bedelinin ağır olmasından korkar.

Sarayda harem ağası olmak için sınava giren Hong Ra On, veliaht prensin kız kardeşine başka biri adından sahte aşk mektuplar yazar. Kendisinden hoşlanan birinin olduğunu düşünen prenses, gelen aşk mektupları ile heyecanlanır ve beklenti içine girer. Ancak mektuplarda bir tuhaflık olduğunu sezen prenses kandırıldığını anlar. Bunu yapan kişinin Hong Ra On olduğu ortaya çıkar ve Ra On’un saraydaki varlığı tehlikeye girer. Öte yandan sarayda arkadaşlık ettiği kişinin veliaht prens olduğundan haberi olmayan Hong Ra On, sarayda yaşamayı sürdürebilecek mi? Veliaht Prens Lee Young, Hong Ra On’un gerçek cinsiyetini öğrenecek mi? 

Tüm hayatını erkek olarak geçiren genç bir kadın ve tesadüfen tanıştığı kişinin gerçekte bir kadın olduğundan habersiz bir prensin aşka dönüşen ilişkisinin konu edildiği Bir Tutam Aşk hafta içi her gün 14:45’te tekrarları ise 00:30’da Kanal 7’de…


Künye:
Dizinin Adı: Love in the Moonlight- Bir Tutam Aşk
Konu: Romantik-Tarihi
Bölüm Sayısı: 18
Oyuncular: Park Bo-gum, Kim Yoo-jung, Jin Young, Chae Soo-bin - Jo Ha-yeon, Kwak Dong-yeon, Kim Seung-Soo
Yönetmen: Kim Sung Yoon
Senaryo: Kim Min-Jung, Yoon Yi-Soo 
Yapımcı: KBS2

Yorumlar Toplam 1 Yorum Var

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR