Bir Tutam Aşk 2. Bölüm

Kanal 7 Kore dizisi Bir Tutam Aşk 27 Kasım'da yayınlanan son bölümü 2. bölümü izle7.com'da. Bir Veliaht Prens Lee Yeoung, harem ağası olmak için erkek kılığına giren Hong Ra-On’u saraydan kaçmaya çalışırken görür. Hong Ra-On kaçmayı başaramamış ve sonunda prensin eline düşmüştür. Prens Lee Yeoung onun nasıl harem ağası olduğunu merak eder ve Hong Ra-On’u sorgulamaya başlar. Hong Ra-On endişe içerisindedir.

Harem ağalarının çok güçlü bir görevi vardır ve tüm harem ağalarına bir konuşma yapılır. İmparator için gerekirse canlarını vereceklerdir. Bu konuşma Hong Ra- On’u oldukça korkutur. Sıra fiziksel muayeneye gelince olanlar olur ve oradan nasıl kurtulacağını bilemez. Kadın olduğunun anlaşılmaması gerekir yoksa bunu canıyla ödeyecektir. İmparator kraliçenin rahatsızlanması Hong Ra-On’un hayatını kurtarır. Görevlilerden biri damgayı yanlışlıkla Hong Ra-On’un belgesinin üzerine düşürür ve böylece Hong Ra-On harem ağalığı için seçilmiş olur. Harem ağaları için bir sınav yapılır ve başarısız olan kişiler harem ağası olmadan saraydan ayrılmak zorunda kalacaktır. Prens Lee Yeoung buna izin vermez ve Hong Ra-On’un sarayda kalması için elinden geleni yapar fakat Hong Ra-On’un sınav kağıdını okuyan Prenses adeta çıldırır. Sınav kağıdında yazılanları görünce Hong Ra-On’u öldürmek ister. Hong Ra-On’un hayatını kim kurtaracak?

Tüm hayatını erkek olarak geçiren genç bir kadın ve tesadüfen tanıştığı kişinin gerçekte bir kadın olduğundan habersiz bir prensin aşka dönüşen ilişkisinin konu edildiği Bir Tutam Aşk hafta içi her gün 14:45’te tekrarları ise 00:30’da Kanal 7’de…

Yorumlar Toplam 2 Yorum Var
  • melike 22.12.2018 00:25:34

    Çok güzel bir dizi

  • BÜŞRANUR 28.11.2018 14:55:39

    Bu dizi çok güzel ve Harika üstü harika hep böyle Kore dizileri verin kanal7 lütfen

  • Tüm Yorumları Göster

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR