Sev Beni 10.Bölüm

Kanal 7'nin sevilen Kore dizisi Sev Beni 10.bölümüyle izle7.com'da. Kim Bok turnuvaya doktor Jung Jae’nin geldiğini görünce çok utanır ve ağlayarak salondan çıkar. Joon Hyung Kim Bok’un ağladığını görünce çok üzülür ve abisi Jung Jae’e tepki gösterir. Kim Bok’un kimden hoşlandığını Jung Jae’e itiraf eder.

Doktor Jung Jae artık Kim Bok’un kendisine aşık olduğunu biliyordur. Kim Bok ise turnuvada rekor kırmış olmasına rağmen çok mutsuzdur. Joon Hyung onu mutlu etmek için elinden geleni yapar. Doktor Jung olanlardan sonra dayanamayıp Kim Bok’u arar ve görüşmek istediğini söyler. Jung Jae sevecen davranışlarının yanlış anlaşıldığını söyleyerek ondan özür diler. Kim Bok bu durumun çok da önemli olmadığını ve kendisinin kolayca birine aşık olabileceğini ifade ederek durumu normalleştirmeye çalışır. Doktor Jung Jae Kim Bok’un hislerine karşılık verecek mi? 
Sevginin, arkadaşlık ilişkilerinin ve sporcuların yaşadığı zorlukların anlatıldığı ‘Sev Beni’ pazartesi, salı ve çarşamba 23:15’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Yönetmen:Oh Hyeon- Jong 
Senaryo: Hee-seong Yang
Oyuncular:Nam Joo-Hyuk, Lee Sung-Kyung, Lee Jae-Yoon, Kyung Soo-jin, Moon Ji-yoon
Türü:Romantik Komedi-Spor
Orijinal Adı:Weightlifting Fairy Kimbok Joo

Yorumlar Toplam 3 Yorum Var
  • kuhinur 09.10.2018 11:54:59

    kim bok mukemmel saclari var

  • İrem 07.10.2018 12:45:21

    Bunlar bayağı ciddi

  • Esma 04.10.2018 22:22:39

    Çok güzel bur dizi

  • Tüm Yorumları Göster

Sev Beni (Kim Book Joo)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR