Sev Beni 6.Bölüm

Kanal 7'nin sevilen Kore dizisi Sev Beni 6.bölümüyle izle7.com'da. Doktor Jung Jae’nin Joon Hyung’ın kuzeni olduğu anlaşılır. Joon Hyung’ı annesi küçükken amcasına bırakmıştır ve annesiyle olan bağı kaybetmesine cok üzülür. Geçmişte yaşadığı her şeyi psikoloğuna anlatır. Kim Bok cephesinde ise işler yolunda gitmez. Hocaları Kim Bok’un siklet artırmasını isterler ve bunun için babasından da izin alırlar. Kim Bok bu duruma sinirlenir ve bunun kolay bir şey olmadığını düşünür. Çünkü kilo alması gerekiyordur ve Kim Bok Jung Jae’nin diyet kliniği için sözleşme imzalamıştır. 

Kim Bok’un spor hocaları onun siklet arttırmasını ister ve bu durumda Kim Bok’un kilo alması gerekir. Zor durumda kalan Kim Bok diyet kliniğine gittiğinde Jung Jae onun yine kilo aldığını belirtir. Kim Bok sinirlenir ve durumu bir türlü ona açıklayamaz. Kim Bok ve Joon Hyung’u birlikte gören Joon Hyung’un eski sevgilisi Song Shi-Ho ise onları kıskanır. Aynı zamanda Kim Bok’un oda arkadaşı olan Song Si-Ho odada Kim Bok’un diyet programını görür ve şaşırır. Kim Bok’un ailesi ve spor hocaları da diyet programını öğrenirler ve onu yanlarına çağırırlar. Halterde daha başarılı olmak için siklet artırmaya çalışan Kim Bok’un diyet yaptığını öğrenen babası ne yapacak?
Sevginin, arkadaşlık ilişkilerinin ve sporcuların yaşadığı zorlukların anlatıldığı ‘Sev Beni’ her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Yönetmen:Oh Hyeon- Jong
Senaryo: Hee-seong Yang
Oyuncular:Nam Joo-Hyuk, Lee Sung-Kyung, Lee Jae-Yoon, Kyung Soo-jin, Moon Ji-yoon
Türü:Romantik Komedi-Spor
Orijinal Adı:Weightlifting Fairy Kimbok Joo


Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Sev Beni (Kim Book Joo)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR