Aşka Yolculuk 1.Bölüm

Kanal 7'nin yeni Kore dizisi Aşka Yolculuk ilk bölümüyle 1.bölümüyle izle7.com'da. Yaz günlerine Kore dizileriyle renk katan Kanal 7’nin bir diğer dizisi, yayınlandığı dönemde büyük bir beğeni toplayan ‘Moon Lovers: Scarlet Heart- Aşka Yolculuk’ olacak. Fantastik ve tarihi dokusuyla ilgi çeken dizi, güneş tutulması sırasında 21. Yüzyıldan Goryeo Hanedanlığı’na geçiş yapan Hae Soo ile Prens Wang So’nun tutkulu aşk öyküsünü konu alıyor.

En iyi tarih dizileri arasında sayılan, fantastik ve dramı da içinde barındıran Moon Lovers: Scarlet Heart - Aşka Yolculuk adıyla Kanal 7 ekranlarında… Modern zamanda yaşayan Ha Jin, güneş tutulması sırasında kendini biranda Goryeo Hanedanlığında bulur. Ha Jin’in hem adı hem de hayatı değişir. Bu değişikliğin en büyük sebebi ise âşık olduğu Prens Wang So’dur. Güneş tutulmasıyla çağ değiştiren Ha Jin artık, Hae Soo’dur. Hanedanlığın en savaşçı ve cesur Prens’i Wang So ile ilk karşılaştıkları an bir birilerinden etkilenirler. Bu karşılaşmanın ardından farklılaşan sadece Hae Soo’nun hayatı değildir. Kimsenin konuşmaya cesaret edemediği Wang So, Hae Soo’nun güzelliği karşısında sessiz kalamaz. Entrika, güç ve mücadelenin ortasında başlayan tutku dolu aşk Hae Soo ve Wang So’nun hayatlarını değiştirecektir.

Yüzündeki yara izi yüzünden prens kardeşleri tarafından dışlanan Wang So, Hae Soo’yu tanıdıktan sonra kendine güven kazanır. Aşkın insanları nasıl değiştirdiğine tanık olan izleyiciler,  bu dizide kardeşlerin hâkimiyet mücadelesini de izleyecek.  Wang So, Hae Soo'yu korumak uğruna herkese meydan okumak zorundadır. Özellikle 8. Prens Wang Wook ile büyük çatışmalar yaşayacak olan Wang So, aşkı ve hanedanlık uğruna büyük mücadelelerin ortasında kalacaktır.

Aşk karşısında değişen bir prens ve gerçek aşkı bulmak için çağ atlayan genç bir kızın aşk öyküsü ‘Moon Lovers:Scarlet Heart - Aşka Yolculuk’ 16 Temmuz Pazartesi günü itibariyle her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Adı: Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo
Tür: Dram, Tarih, Romantik, Fantastik
Yönetmen: Kim Kyu-Tae
Senarist: Tong Hua (roman), Jo Yoon-Young
Oyuncular: Lee Jun-Ki, IU, Kang Ha-Neul, Hong Jong-Hyun , Baekhyun Nam Ju-Hyuk, Ji Soo, Kim Sung-Kyun, Seohyun, Yoon Sun-Woo, Kang Han-Na, Jin Ki-Joo, Ji He-Ra ,Z.Hera,Kim San-Ho, Jo Min-Gi, Sung Dong-Il, Park Ji-Young, Jung Kyung-Soon, Woo Hee-Jin Park Shi-Eun, Choi Byung-Mo, Park Jung-Hak, Kim Jin-Seo

Yorumlar Toplam 28 Yorum Var
 • Betul erdem 02.09.2018 19:45:09

  Yeniden baslasin devam etsin

 • Sude 02.09.2018 16:32:45

  Yaa gerçekten bu dizinin 2. Sezonunu istiyoruz bu kadar insanı kırmazlar heralde lütfen devam etsin.

 • Sevda bengül 18.08.2018 22:44:46

  Devam etmesini istiyorum

 • gulsen 06.08.2018 16:47:29

  devemmnm etsin lufen

 • gul 06.08.2018 16:44:57

  Aşka yolculuk devam ettsin.

 • Tüm Yorumları Göster

Aşka Yolculuk (Moon Lovers: Scarlet Heart)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR