YALANCI BAHAR 41.BÖLÜM

 Yalancı Bahar dizisinin 41.bölümü izle7.com’da. Yalancı Bahar 41.bölüm izle7.com’da. Yalancı Bahar dizisi tüm bölümleriyle izle7.com’da. Yalancı Bahar Madhubala dizisi Türkçe dublajlı haliyle izle7.com’da. Ekranların beğeniyle izlenen Hint dizisi Yalancı Bahar’da bugün, Madhubala, RK’nın teklifini kabul eder ve hiç bilmedikleri bir yerde yeni bir hayata başlamaya karar verir. Madhubala ailesini geride bırakmayı göze alabilecek mi?


Madhubala’nın çabaları sonuç vermiş ve RK ile Radha’nın arasındaki bağ yeniden güç kazanmaya başlamıştır. Deepali, Madhubala’yı yanına çağırarak ona RK hakkındaki bazı önemli gerçekleri anlatır. RK’nın kendisine yıllar sonra yeniden anne demesinden duyduğu memnuniyeti Padmini ile paylaşan Radha ona bu işte en büyük payın Madhubala’ya ait olduğunu söyler. İntikam alma planının son aşamasına gelen RK, Madhubala’dan her şeyi geride bırakıp kendisi ile yeni bir hayat kurmasını ister. Bhatia, Radha’dan oğlunun kendisi ile olan ilişkilerini de düzeltmesini en azından kendisine saygı göstermesini ister. Bu konuşmalara kulak misafiri olan RK ona sert bir tepki gösterecektir. 

Devamını Oku

Madhubala’nın çabaları sonuç vermiş ve RK ile Radha’nın arasındaki bağ yeniden güç kazanmaya başlamıştır. Deepali, Madhubala’yı yanına çağırarak ona RK hakkındaki bazı önemli gerçekleri anlatır. RK’nın kendisine yıllar sonra yeniden anne demesinden duyduğu memnuniyeti Padmini ile paylaşan Radha ona bu işte en büyük payın Madhubala’ya ait olduğunu söyler. İntikam alma planının son aşamasına gelen RK, Madhubala’dan her şeyi geride bırakıp kendisi ile yeni bir hayat kurmasını ister. Bhatia, Radha’dan oğlunun kendisi ile olan ilişkilerini de düzeltmesini en azından kendisine saygı göstermesini ister.

Yorumlar Toplam 9 Yorum Var
 • Shanti 26.07.2019 01:03:55

  Love madu& arkey

 • gülsün kork 15.02.2018 02:33:03

  yapımcı ve yönettmen resmen arkey ve madunun katili çok acımasız ca arkeyi kötü yapıp maduya ihanet ettiriyorlar bende onları öldürmek istiyorum aptallar

 • Madu fanı 11.01.2018 03:38:00

  Deepali gerizekalısını öldürmek boğmak isteyenler

 • Filiz72 01.01.2018 23:14:57

  Muhteşem hint dizisi bayıldım gerçekten iyi ki bu diziyi yayınladılar teşekkürler ☺☺

 • Papatya06 02.12.2017 21:53:28

  En cox sevdiyim sehne, RK-nin anasi ile mebedde gorushduyu sehne. Cox semimi bir sehnedir.

 • Tüm Yorumları Göster

Yalancı Bahar

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR