YALANCI BAHAR 39.BÖLÜM

Yalancı Bahar dizisinin 39.bölümü izle7.com’da. Yalancı Bahar 39.bölüm izle7.com’da. Yalancı Bahar dizisi tüm bölümleriyle izle7.com’da. Yalancı Bahar Madhubala dizisi Türkçe dublajlı haliyle izle7.com’da. Ekranların beğeniyle izlenen Hint dizisi Yalancı Bahar’da bugün, RK, Malik’i eve getirince Padmini ve Madhubala büyük bir sevinç yaşar. Madhubala’nın yaşadığını öğrenen Balraj’ın tek amacı Trishna ile olan bağını kullanarak Madhubala’yı öldürmektir. 


Arkasında bıraktığı veda mektubunun arkasından ortadan kaybolan Malik’in izine hiçbir yerde ulaşamayan Padmini üzüntüsünü Madhubala ile paylaşır. Durumu öğrenen RK, Madhubala’yı mutlu etmek için Malik’i bulur ve eve getirir. Tesadüf eseri Malik ve Padmini’yi gören Balraj eski karısının yeni hayatını kıskansa da o yıllar önce Madhubala ile ilgili kendisine söylenen kötü kehanetleri hatırlar ve Madhubala’yı bulup ortadan kaldırmak için bir plan yapar. Oyuncu olma hayalinden vazgeçmeyen Trishna ise Balraj’ın tuzağına düşmüştür ve o işini tehlikeye atmamak için Balraj’ın kendisinden ve ailesinden haberdar olduğunu kimseye söylemez. Balraj, Madhubala’yı öldürebilecek mi?

Devamını Oku

Arkasında bıraktığı veda mektubunun arkasından ortadan kaybolan Malik’in izine hiçbir yerde ulaşamayan Padmini üzüntüsünü Madhubala ile paylaşır. Durumu öğrenen RK, Madhubala’yı mutlu etmek için Malik’i bulur ve eve getirir. Tesadüf eseri Malik ve Padmini’yi gören Balraj eski karısının yeni hayatını kıskansa da o yıllar önce Madhubala ile ilgili kendisine söylenen kötü kehanetleri hatırlar ve Madhubala’yı bulup ortadan kaldırmak için bir plan yapar. Oyuncu olma hayalinden vazgeçmeyen Trishna ise Balraj’ın tuzağına düşmüştür ve o işini tehlikeye atmamak için Balraj’ın kendisinden ve ailesinden haberdar olduğunu kimseye söylemez.

Yorumlar Toplam 8 Yorum Var
 • ilkin 16.02.2018 21:26:38

  çok romantikler

 • Yağmur 06.02.2018 04:15:11

  Arkey

 • Yağmur 06.02.2018 04:00:53

  Cok tatlilar

 • Yasemin 22.09.2017 17:46:39

  Madhubala dizisi şahane bir şey...Hiç bir dizi onu gibi değil

 • Abbasov samir 02.09.2017 04:21:44

  Guzel filim harika Ask filmi

 • Tüm Yorumları Göster

Yalancı Bahar

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR