YALANCI BAHAR 27.BÖLÜM

Yalancı Bahar 27.bölüm izle7.com’da. Yalancı Bahar dizisi tüm bölümleriyle izle7.com’da. Ekranların beğeniyle izlenen Hint dizisi Yalancı Bahar’da bugün, Madhubala, Malik’in saldırısının ardından RK’nın tedavisine evde devam edilmesini ister. Skandar’ın önünü kesen tefeciler onu tehdit ederek Bhatia’nın kendilerine olan borçlarını ödemesini isterler. Malik, RK’yı öldürmek için yeni bir plan yapar.


RK’nın hastanede can güvenliği olmadığını söyleyen Madhubala, doktorlardan onun tedavisinin evde devam etmesini ister. Doktorlar ise kısa süre önce hayatta kalması bile şansa bağlı olan birinin evde tedavisinin şimdilik mümkün olmadığını söyler. Hastanede kalarak RK’ya yardımcı olan Madhubala onun saldırıdan sonra çok değiştiğini düşünmektedir. Dranaj adlı tefeci Skandar’a adamlarını göndererek Bhatia’nın kendisine olan borcunu hemen ödemesini ister. RK, Padmini’ye duyduğu minneti göstermek için onu ve Malik’i evinde düzenleyeceği Puja ayinine çağırır. RK’yı ortdan kaldırmak için fırsat kollayan Malik oraya giderken yanına bir bıçak alır. 

Devamını Oku

RK’nın hastanede can güvenliği olmadığını söyleyen Madhubala, doktorlardan onun tedavisinin evde devam etmesini ister. Doktorlar ise kısa süre önce hayatta kalması bile şansa bağlı olan birinin evde tedavisinin şimdilik mümkün olmadığını söyler. Hastanede kalarak RK’ya yardımcı olan Madhubala onun saldırıdan sonra çok değiştiğini düşünmektedir. Dranaj adlı tefeci Skandar’a adamlarını göndererek Bhatia’nın kendisine olan borcunu hemen ödemesini ister. RK, Padmini’ye duyduğu minneti göstermek için onu ve Malik’i evinde düzenleyeceği Puja ayinine çağırır.

Yorumlar Toplam 3 Yorum Var
  • ates 24.05.2018 13:40:14

    super bi bolum madunun bay hundisdan olmasi

  • bella 02.01.2018 14:42:47

    Dizini o qeder sevirem ki, defelerle izlememe reqmen her zaman donub yene Yalanci baharda dururam. Buna gore kanal 7 ailesine qelben teshekkuer edirem.

  • Yeşim Kaya 09.05.2017 21:50:38

    Size çok teşekkür ederim sevgili Kanal7ailesi. Bizleri tekrar bu muhteşem diziyle buluşturduğunuz için.

  • Tüm Yorumları Göster

Yalancı Bahar

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR