YALANCI BAHAR 20.BÖLÜM

Kanal 7’nin sevilen dizisi Yalancı Bahar 20.bölüm izle7.com’da izle. İzle7.com’u ziyaret et, Yalancı Bahar Türkçe dublaj 20.bölüm izle. Kanal 7’nin sevilen dizisi Yalancı Bahar tüm bölümleriyle izle7.com’da. Ekranların beğeniyle izlenen Hint dizisi Yalancı Bahar’da bugün, Malik, RK ile arasında geçen tartışmanın ardından kriz geçirdiği için durumu kötüye gitmektedir. RK’nın her dediğini yapmaktan sıkılan Madhubala artık ona itaat etmemeye karar verince ikili arasında yeni bir gerilim başlar. 

20. Bölüm

RK ile arasındaki tartışmadan sonra arabadan inen ve şiddetle yağan yağmurun altında eve kadar yürüyen Madhubala sırılsıklam olmuştur. Padmini ile özel olarak görüşmek istediğini söyleyen doktor, ona Malik’in son günlerde yaşadığı olaylardan dolayı büyük bir kriz geçirdiğini söyler. Bhatia ise RK’ya oyun oynamak için oğlunun Madhubala’ya yakınlaşmasını ister. Roma, Trishna’yı Madhubala’nın ailesi için göstermiş olduğu fedakârlığı anlamamakla suçlar. Madhubala, RK ile birlikte sete gitmeyi reddedince RK, Bittoo’ya ne pahasına olursa olsun onu alıp gelmesini ister. Bittoo’nun kendisine yalvarışına katlanamayan Madhubala’nın RK’nın yanına gitmek için küçük bir şartı vardır.

Devamını Oku

RK ile arasındaki tartışmadan sonra arabadan inen ve şiddetle yağan yağmurun altında eve kadar yürüyen Madhubala sırılsıklam olmuştur. Padmini ile özel olarak görüşmek istediğini söyleyen doktor, ona Malik’in son günlerde yaşadığı olaylardan dolayı büyük bir kriz geçirdiğini söyler. Bhatia ise RK’ya oyun oynamak için oğlunun Madhubala’ya yakınlaşmasını ister. Roma, Trishna’yı Madhubala’nın ailesi için göstermiş olduğu fedakârlığı anlamamakla suçlar. Madhubala, RK ile birlikte sete gitmeyi reddedince RK, Bittoo’ya ne pahasına olursa olsun onu alıp gelmesini ister. 

Yorumlar Toplam 19 Yorum Var
 • sevcan 10.04.2019 12:34:46

  ya 6. kez izliyorum hala ilk günkü kadar keyif veriyor myhteşemsiniz arkey madubala

 • gul 29.03.2019 18:02:04

  cok sevıyrem cokta bfgenıyrem keske benım sevgılım esref aserbaycah

 • zeynep 19.05.2018 18:44:44

  kok kok kok quzel ben bu ikisini kok seviyorum en sevdiyim sahneler

 • Kübraa 27.03.2018 05:05:34

  En sevdiğim sahne ,teri meri şarkısı eşliğinde bu iki bölüm büyülü gibi tekrar tekrar izliyorum.Aşk ve nefretin soğuk savaşı,bu kadar sıcacık duygular ve egonun yarışı ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi.Bir de çifitmiz Madhubala ve RK olunca tadından yenmiyor.Cidden insanın içine işleyen bir yanı var bu aşkın ,bu çiftin.Çok başkalar.

 • Bahar 18.12.2017 18:39:46

  Ben madu ve arkey seviyom ama arketin bu bölümden maduyu küçük düşürmesine inanamıyorum

 • Tüm Yorumları Göster

Yalancı Bahar

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR