YALANCI BAHAR 6.BÖLÜM

Kanal 7 Yalancı Bahar dizisini ekranlarına taşıyor Yalancı Bahar dizisini kaçıranlar yada tekrar izlemek isteyenler izle7.com'da izliyor. Yalancı Bahar 6. bölüm izlemek isteyenler izle7.com'da izleyebilirsiniz. 3 Eylül Pazar yayınlanan Yalancı Bahar’da bugün, Madhubala, Mukund’a yaptıklarından dolayı vicdan azabı duymaktadır. Diğer yandan RK hakkındaki suçlamaları öğrenince bu durumun kariyerine zarar vereceğini düşünerek Madhubala’ya büyük bir teklifte bulunur. Bakalım RK ve Madhubala arasında neler yaşanacak. Mukund’a çarpıp kaçan arabanın ardından Madhubala onunla birlikte hastaneye gider. Trafik kazasına sebep olan arabayı araştıran komiser Madhubala’dan bilgi almak ister. Çok geçmeden Mukund’a çarpıp kaçan kişinin ülkenin en büyük Starı Rishabh Kundra’ya ait olduğu öğrenilir. Durumu öğrenen RK ise komisere Madhubala ve Mukund’un ailesinin davadan vazgeçmesi için elinden geleni yapmasını söyler. Madhubala kendisine teklif edilen ve büyük bir servet değeri taşıyan miktarı reddeder. O davadan vazgeçmemeye kararlıdır. Tutkulu bir aşkın inanılmaz öyküsü Yalancı Bahar her gün saat 19.00'da Kanal 7’de Künye Yönetmen: Amit Malik, Prasad Gavandi Oyuncular: Vivian Dsena, Drashti Dhami, Avinesh Rekhi, Pallavi Purohit, Bhupinder Singh, Rakhee, Yapım Yılı: 28 Mayıs 2012 - 9 Ağustos 2014 Senaryo: Tür: Romantik, dram Ülke: Hindistan Orijinal adı: Madhubala Ek Ishq Ek Junoon Yalancı Bahar dizisinin 6.bölümü izle7.com’da. Yalancı Bahar 6.bölüm izle7.com’da. Yalancı Bahar dizisi tüm bölümleriyle izle7.com’da. Yalancı Bahar Madhubala dizisi Türkçe dublajlı haliyle izle7.com’da.

Devamını Oku

Madhubala’nın kendisine yapılan para teklifini reddettiğini ve onun bu davayı açmakta ne kadar kararlı olduğunu öğrenen Mukund, ona karşı büyük bir hışım duymaktadır. Olan bitenden haberdar olmayan Padmini, Trishna ve Roma evlerine gelen muhabirlerden durumu öğrenir. Artık bütün ülke bu konuyu konuşmaktadır. Bir televizyon programında kendisi hakkında tartışma yapıldığını gören RK tehlikeli bir plan yapar. O, Mukund’un annesine yüklü bir para göndererek muhabirlere kendisi hakkında olumlu açıklamaklar yapmasını ister. Yalnızca bununla da yetinmeyen RK, Trishna ve Roma’yı malikânesine davet eder.

Yorumlar Toplam 8 Yorum Var
 • Yeşim Kaya 11.11.2018 03:15:20

  Bu bölüm benim en sevdiğim bölüm . Çünkü bu bölümde Süper Starımız diziye büyük ve havalı bir giriş yapıyor. O gelince dizinin bütün havası değişiyor. O çok tatlı ve inanılmaz bir Yıldız. RK ⭐⭐⭐

 • nefes 16.06.2018 17:46:03

  madhubala sen cok guzel rolunu oynuyor son

 • Berivan 29.01.2018 03:26:06

  Madubala çoooookkkk guzel bir kız onu çok seviyorum arkeyde oyle onunda hayranıyım

 • aygul 28.07.2017 16:55:25

  seni seviyoru vivian dsena

 • defne 28.07.2017 13:54:51

  i love madhubala rk

 • Tüm Yorumları Göster

Yalancı Bahar

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR