YALANCI BAHAR 4.BÖLÜM

Kanal 7 Yalancı Bahar dizisini ekranlarına taşıyor Yalancı Bahar dizisini kaçıranlar yada tekrar izlemek isteyenler izle7.com'da izliyor. Yalancı Bahar 4. bölüm izlemek isteyenler izle7.com'da izleyebilirsiniz. 27 Ağustos Pazar yayınlanan Yalancı Bahar'da Ekranların sevilen Hint dizisi Yalancı Bahar’da bugün, en büyük hayali RK ile tanışmak olan Trishna, onun çekeceği yeni film için kadın oyuncu seçimleri olduğu duyunca Roma ile birlikte seçmelere katılır. Kendisini takip ettiğini düşünen Mukund’un iş yerine kadar geldiğini gören Madhubala onun gerçek niyetini öğrenince çok şaşırır. Trishna’yı sakinleştiren Madhubala, onun Padmini’ye karşı duyduğu öfkeyi yatıştırmaya çalışır. Padmini ise üvey kızını bir an önce evlendirmek için çoktan işe koyulmuştur. Madhubala, Trishna’ya görücü olarak gelen aileye söylediği yalanlar ile onların bu işten vazgeçmelerini sağlar. RK’nın yeni çekeceği filmde kendisine eşlik edecek kadın oyuncu için seçim yapacağını duyan Trishna ve Roma şanslarını denemek için oyuncu seçimlerinin yapıldığı salona giderler ancak RK’nın sekreteri Trishna’nın RK’ya eşlik edecek yetenekte olmadığını söyler. Otobüste Madhubala’ya yardımcı olan Mukund, onun çalıştığı güzellik salonuna gelerek kendisine ürünleri hakkında bilgiler verir. Mukund’u ilk başta yanlış anlayam Madhubala kısa sürede ondan etkilenmiştir. Tutkulu bir aşkın inanılmaz öyküsü Yalancı Bahar her gün saat 19.00’da Kanal 7’de Yalancı Bahar dizisinin 4.bölümü izle7.com’da. Yalancı Bahar 4.bölüm izle7.com’da. Yalancı Bahar dizisi tüm bölümleriyle izle7.com’da. Yalancı Bahar Madhubala dizisi Türkçe dublajlı haliyle izle7.com’da.

Devamını Oku

Madhubala‘nın çalıştığı güzellik salonuna gelen ve onun tarafından yanlış anlaşılan Mukund, sattığı güzellik kremlerinden birini ona verir. Güzellik salonunun saygın müşterilerinden birine ve Trishna’ya bu kremi uygulayan Madhubala’yı kötü bir sürpriz beklemektedir. Mukund’un iş yerine giden Madhubala onu tarihi geçmiş ürünler satarak insan sağlığını tehlikeye atmakla suçlar. Durumdan haberdar olmayan Mukund ise gerçekleri öğrendikten sonra işinden istifa eder. 

Yorumlar Toplam 6 Yorum Var
 • Vildan ergul 08.07.2019 05:15:32

  Mukemmel bir yapım asla izlemeketen bikmayacagimiz ,her izledigim8zde de sanki ilk izleniyirmus hissi veren guzel bir seri

 • Aida 09.03.2018 18:18:57

  gözel dizi

 • Zeynep 03.09.2017 16:40:51

  Bu dizi harikaaa ve çok güzel arkey le madhubalayı çok seviyorummm

 • Ceyda aykaç 01.09.2017 02:50:38

  Bu bölümde madhu ile mukund un madhunun iş yerindeki sahnede çalan şarkının adını bilen var mı acaba süper

 • Ayşe 28.08.2017 16:21:38

  Harika bi dizi♥♥

 • Tüm Yorumları Göster

Yalancı Bahar

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR