Kördüğüm 152. Bölüm

Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm 152. bölüm son bölüm izle7.com’da izle. İzle7.com’u ziyaret et, Kördüğüm Uttaran Türkçe dublaj 152. bölüm izle. İzle7.com’a gir, Kördüğüm son bölüm izle. Kanal 7’nin ilgiyle izlenen Hint dizisi Kördüğüm’de bugün Raghu’nun tehditlerinden korkan Tapasya ne yapacağını şaşırır. İçça, Sachi ve Satya’nın bir olup Veer’i öldürmeyi planladığını duyar. 

Raghu, konağa gelip Tapasya’ya gerçekleri anlatması için belli bir zaman tanır. Eğer isteği yerine gelmezse Veer’in her şeyi öğreneceğini söyler. İçça, Satya ve Sachi’nin hedefinde Veer’in olduğunu anlar. Tapasya, Raghu’ya karşı nasıl bir hamle yapacağını düşünürken Sachi’ni ile birlikte Raghu’yu görür. Satya’da aynı masada sipariş vermektedir. Tapasya, onların birbirlerini nereden tanıdığını merak eder. İçça, Kasap’a korkusunda haklı olduğunu ve Veer’i kurtarmaları gerektiğini söyler.


Yorumlar Toplam 3 Yorum Var
  • Gizem 09.01.2018 21:08:31

    73.20 de çalan şarkının adını söylermisiniz

  • Nur 06.01.2018 01:21:56

    Tapasya senden ve sesinden nefret ediyorum

  • Yusra 04.01.2018 23:09:14

    Bu dizi çok saçma bi insan bu kadar saf olabilir mi saflığı geçtim kendisine o kadar kötülük yapuyolar o yine onlara hizmet ediyor lütfen bu diziyi bitirin Zor sevda o kadar güzel olmasına rağmen onu göstermeyip final yaptınız o güzelim diziyi bu diziyi.artık izlemiyorum midem kaldırmıyor çünkü zor sevdayı istiyoruz onu yayınlayın lütfen

  • Tüm Yorumları Göster

Kördüğüm (Uttaran)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR