Kördüğüm - 112. Bölüm

26 Kasım Pazar günü yayınlanacak olan Kördüğüm 112. bölüm de neler olacak! Kördüğüm son bölüm izle mek isteyenler, izle7.com’u ziyaret et... Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Raghu arkasından iş çeviren Tapasya’ya dersini verir ve elindeki tüm parayı alır.

Raghu ile kumar masasına oturan Tapasya tüm parasını kaybeder. Otel parasını ödeyemeden kaçan Tapasya, az miktarda parası ile ev aramaya koyulur. İçça kendine eziyet etmeye devam eder. İçça’nın bu hali Veer’i çok üzse de elinden bir şey gelmez. Damini kızını ziyarete gittiğinde evde kimse yoktur. Damini geldiği sırada İçça bahçeyi temizliyordur. Annesinin o halde kendisini görmesini istemeyen İçça, başındaki örtü ile gizlenir. Damini onu hizmetçi sanır. Elindeki tüm parayı bitiren Tapasya’yı zor günler beklemektedir. 

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:

Orijinal Adı: Uttaran

Yapım Yılı:2008-2015

Yönetmen:Nandita Mehra

Senaryo:Mitali

Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma

Dil:Hintçe

Ülke:Hindistan

Tür:Romantik- Drama

Yorumlar Toplam 1 Yorum Var

Kördüğüm (Uttaran)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR